Së shpejti baba i 4 fëmijëve dhe shumë vite karrierë; s’do ta besoni sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu! - Bota Sot
Së shpejti baba i 4 fëmijëve dhe shumë vite karrierë; s’do ta besoni sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu!

Mediale Vip

Së shpejti baba i 4 fëmijëve dhe shumë vite karrierë; s’do ta besoni sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu!

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 09:47
Familja e Ermal Fejzullahut

Karriera e tij ka nisur shumë vite më parë, qysh kur ishte fëmijë e asokohe më së shumti ishte djali i Sabri Fejzullahut.

Ermal Fejzullahu ka qenë ndër të paktët fatlumë që ja doli të krijojë denjësisht emrin e tij, duke dalë nga ‘hija’ e të atit të famshëm; arriti të mbajë një balancë të shkëlqyer mes karrierës që nuk e la asnjëherë dhe familjes, tek e cila po ashtu ka qenë përherë prezent.

Së shpejti baba për herë të katërt, me një karrierë që i kalon dy dekadat; një ‘portofol’ i tillë na bën të mendojmë se kemi të bëjmë me një burrë jo fort të ri në moshë, por Ermal Fejzullahu pavarësisht ‘vrullit’ me të cilin ka jetuar, është i ri, fare i ri në fakt!

Sot artisti nga Kosova feston ditëlindjen dhe mbush 31 vjeç, dhe ne nuk mund të themi që nuk u habitëm paksa teksa mësuam moshën e tij.

Ndërsa moshatarët e tij, teksa fikin qirinjt e tortës, rendisin dëshirat që kanë për të ardhmen, Fejzullahu thjesht dhe lumturisht me siguri para tortes së ditëlindjes numëron bekimet e tij!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...