Pas publikimit të këngës, Samanta ‘ik’ për disa ditë pushimi në këtë vend luksoz - Bota Sot
Pas publikimit të këngës, Samanta ‘ik’ për disa ditë pushimi në këtë vend luksoz

Mediale Vip

Pas publikimit të këngës, Samanta ‘ik’ për disa ditë pushimi në këtë vend luksoz

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 09:47
Samanta Karavella

 9:28 | 23 Gusht 2019

Samanta ka ndarë disa imazhe nga pushimet e saj.

Samanta Karavella ka ikur për disa ditë pushimi në SHBA bashkë me miqtë e saj, prej nga po qëndron ‘afër’ me ndjekësit e saj duke publikuar foto dhe video të ndryshme.

Gjatë vizitës së këngëtares në Miami, artistja kishte darkuar edhe në një nga restorantet më luksoze në SHBA atë të kuzhinierit Nusret, turku që arriti të bëhet fenomen i rrjeteve sociale brenda vitit për shkak të servimit që bën.

Përndryshe udhëtimi i Samantës për në SHBA vjen pas publikimit të projektit më të ri muzikor ‘Golosa’ këngë kjo që po pritet mirë nga publiku.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...