Me këtë imazh modelja ruse nuk i lë ven imagjinatës - Bota Sot
Me këtë imazh modelja ruse nuk i lë ven imagjinatës

Mediale Vip

Me këtë imazh modelja ruse nuk i lë ven imagjinatës

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 11:00
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko po vazhdon të joshë ndjekësit me imazhet e saj.

Anastasiya Kvitko është një nga modelet më të njohura në botën e shoubizit ndërkombëtar, dhe famën më të madhe e arriti falë ekspozimit të formave trupore.

Siç jemi mësuar modelja edhe këtë herë ndau një video në Instagram ku thekson gjoksin ‘bombastik’ në një veshje transparente, imazh ky që bëri mijëra fansa të komentojnë.

Kvitko tani numëron mbi 10 milion ndjekës në Instagram nga të cilët shpesh herë vihet në krahasime me yllin televiziv Kim Kardashian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fashionnova @fashionnovamen 🖤

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat