Orinda Huta ndryshon pamje, dhe…na pëlqen!!!! - Bota Sot
Orinda Huta ndryshon pamje, dhe…na pëlqen!!!!

Mediale Vip

Orinda Huta ndryshon pamje, dhe…na pëlqen!!!!

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:33
Orinda Huta

Është një prej prezantueseve më të dashura prej publikut shqiptar; Orinda Huta, e angazhuar aktualisht mee dy projekteve televizive “Jo vetëm modë” dhe “Porta e Fatit”, nuk ka eksperimentuar shumë me pamjen.

Imazhi i saj mbetet ai I vajzës së ëmbël bjonde, që prej disa kohësh, flokët i ka mbajtur deri mbi supe, pa lëvizur shumë prej look-ut aktual.

Por as Orinda nuk I ka rezistuar dot dëshirës për ta parë veten edhe “një cikë“ më ndryshe, ndaj ka eksperimentuar me zgjatjen e flokëve, dhe mund ta themi se në fakt, edhe ky look-u I ri na pëlqen shumë, sepse I shkon goxha!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...