Luana Vjollca vjen tërheqëse në fotosesionin e ri - Bota Sot
Luana Vjollca vjen tërheqëse në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen tërheqëse në fotosesionin e ri

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 14:30
Luana Vjollca

 

Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, të cilat i ka realizuar në kuadër të fotosesionit të ri.

Kësaj radhe, moderatorja u shfaq krejt ndryshe, e veshur në një fustan kafe, ku kishe vënë në plan të parë gjoksin.

“Kush është kjo vajzë?”, është mbishkrimi që Luana ia ka lënë fotograve, ku pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who’s this girl ? 📸

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...