Bella Hadid ekspozon trupin për zili: Mbi një milion pëlqime për veshjen në bikini

Mediale Vip

Bella Hadid ekspozon trupin për zili: Mbi një milion pëlqime për veshjen në bikini

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 15:01
Bella Hadid

Modelja e famshme Bella Hadid kohët e fundit entuziazmoi ndjekësit në Instagram me një fotografi teksa pozonte me ngjyrën e re të flokëve.

Shumë thonë që ajo ka flokë të shkëlqyeshëm bionde, gjë që i kujton asaj motrën e saj, Gigi Hadid.

Por, modelja e bukur nuk u ndal këtu. Ajo gjithashtu i kënaqi ndjekësit me disa imazhe të reja ku shfaqej në një rroba banje që i vinte në pah trupin perfekt.

Rroba banje gri me një copë seksi është një model i shkëlqyeshëm, dhe vija e qafës dhe thellësia e këtij rroba banje nxjerrin në pah çdo pamje të kësaj bukurie.

Rroba banje gri me një copë të shkurtë mes këmbëve është një model i shkëlqyeshëm, të cilat nxjerrin në pah çdo pamje të kësaj bukurosheje.

Ndryshe, kjo ishte edhe arsyeja se pse të dy fotot në këto rroba banje që ajo i publikoi shpejt morën mbi një milion pëlqime. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@calvinklein

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat