Miley Cyrus mbështetet nga Madonna - Bota Sot
Miley Cyrus mbështetet nga Madonna

Mediale Vip

Miley Cyrus mbështetet nga Madonna

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 20:40
Miley Cyrus dhe Madonna

Këngëtarja njohur, Miley Cyrus, është ndarë pas shtatë muajve martesë nga aktori Liam Hemsworth.

Menjëherë pas ndarjes këngëtarja është në lidhje Kaitlynn Carter, për këtë lidhje ajo u akuzua shumë nga njerëzit duke i thënë se ajo e ka tradhtuar Liam.

Pas të gjitha komenteve Miley reagoi me një postim të gjatë në Twitter, ku ka thënë se ajo nuk e ka tradhtuar Liam dhe se kjo nuk ka qenë arsyeja e ndarjes së tyre.

Këngëtarja Madonna, i doli në mbrojtje Cyrus, duke i komentuar në Twitter.

“’Faleminderit Zotit! Ti je një njeri! Një grua që ka jetuar. Nuk ka nevojë të kërkojë falje !!”,ka shkruar Madonna.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...