Shkurte Fejza me vajzat zgjedh bregdetin shqiptar për pushime

Mediale Vip

Shkurte Fejza me vajzat zgjedh bregdetin shqiptar për pushime

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 20:43
Shkurte Fejza

Pas shumë angazhimeve, Shkurte Fejza ka gjetur pak kohë për pushime.

Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, në të cilat po shoqërohet nga vajzat.

Ajo përmes këtij imazhi bëri të ditur se destinacion për këto pushime e kanë zgjedhur bregdetin shqiptar.

“Miqte e mi kudo qe jeni ju pershendes me bukurin dhe freskin e bregdetit shqipetar..”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shkurte Fejza ka qenë aktive me këngë e performanca në ahengje familjare gjatë kësaj periudhe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat