Afërdita Dreshaj kalon ditën në qytetin e saj të preferuar - Bota Sot
Afërdita Dreshaj kalon ditën në qytetin e saj të preferuar

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj kalon ditën në qytetin e saj të preferuar

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 23:22
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj ndau me ndjekësit foto nga qyteti i saj i preferuar.

Afërdita Dreshaj ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën ndodhej në Nju Jork.

Këngëtarja ishte veshur me veshje sportive, ndërsa kishte vënë në pah belin e sheshtë, forma këto për t’ia pasur zili.

Image

“Në qytetin tim të preferuar”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për ndryshe, Afërdita Dreshajn prej kohe nuk e kemi parë aktive në muzikë dhe as në moderim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...