“Sikur pak njerëz të ishin si ty”, Fifi me urim special për Florin - Bota Sot
“Sikur pak njerëz të ishin si ty”, Fifi me urim special për Florin

Mediale Vip

“Sikur pak njerëz të ishin si ty”, Fifi me urim special për Florin

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 23:34
Fifi dhe Flori Mumajesi

Në ditëlindjen e Flori Mumajesit, nuk ka munguar urimi i Fifit.

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen e 37-të, e në këtë rast ai pranoi urime të shumta nga kolegët e fansat.

Një urim special, ai e mori nga Fifi, e cila zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar Florin për ditëlindje.

Image

“Sikur pak njerez te ishin si ty!!!. Gëzuar ditëlindjen numri im i preferuar”, ka shkruar këngëtarj mbi foton e Florit.

Për ndryshe, për dyshen kishin qarkulluar thashetheme se kishin diçka më shumë se miqësi mes vete.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...