Çmimi marramendës i veshjes së Dua Lipës në festën e ditëlindjes

Mediale Vip

Çmimi marramendës i veshjes së Dua Lipës në festën e ditëlindjes

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 12:45
Dua Lipa

Me suksesin dhe famë që ka ajo, padyshim që i ofrohet një jetë luksi.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së fundi festoj ditëlindjen e 24-të në një aheng të organizuar në Malibu me të dashurin, Anëar Hadid dhe rrethin e ngushtë të shoqërisë.

Ndërsa, ajo që ra në sy ishte edhe veshja me stil e këngëtares. Ajo shkëlqeu në festën e ditëlindjes në një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë të vendosur një figurë me buzë të kuqe tek gjoksi.

Kjo veshje e Duas kap një çmim marramendës, në faqen e Instagram-it ‘What They Wearin’ është publikuar edhe shifra e tij.

Fustani unik i yllit të hitit ‘One Kiss’ ka kushton 3.990 euro dhe është i markës “YSL”.

Kujtojmë që Dua së fundi u bë imazh i ri i markës franceze, prandaj ajo edhe e veshi me krenari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat