Martohet vajza e këngëtarit Bajram Gigolli, dasma e vitit - Bota Sot
Martohet vajza e këngëtarit Bajram Gigolli, dasma e vitit

Mediale Vip

Martohet vajza e këngëtarit Bajram Gigolli, dasma e vitit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 24 gusht 2019 Në ora: 13:14
Dorontina

Ai është një artist shumë i kërkuar e një prej atyre që ia thotë shumë bukur muzikës "live".

Ky është këngëtari Bajram Gigolli, i cili mes shumë angazhimeve vetëm pak ditë më parë ka qenë më i emocionuar dhe i angazhuar se kurrë jo për të kënduar por vajza e tij Dorontina është martuar duke realziuar një dasëm vërtetë madhështore, ky pa dyshim mund të quhet dasma e vitit.

Ne mësojmë se artistët më të mirë si: Meda, Shkurte Gashi, Vjollca Haxhiu, Muhamet Sejdiu kanë kënduar në këtë dasëm madhështore ku vajza e artistit të njohur është martuar me Taulant Kabashaj ndërsa dasma e bukur e me plot supriza është mbajtur në Prizren në restorant Dardania e nusja ka shkëlqyer me vellon e krijuar nga unikja Lumnije Krasniqi.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...