Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe

Mediale Vip

Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:17
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi po përjeton një humbje të madhe.

Moderatorja shqiptare, Jonida Vokshi ka pak muaj që e bëri publike lidhjen me Besnik Krapin.

Çifti kanë vendosur që dashurinë ta kurorëzojnë me martesë gjatë muajit shtator.

Jonida kishte një qen, që e donte shumë dhe e quante Bimba, por përmes një statusi ajo njoftoi se e ka humbur atë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat