“Vetëm po pate lek e bën belin si ty”, Lori Hoxha ia mbyll gojën ndjekësit

Mediale Vip

“Vetëm po pate lek e bën belin si ty”, Lori Hoxha ia mbyll gojën ndjekësit

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:19
Lori Hoxha

Lori Hoxha iu kundërpërgjigj ndjekësit që i tha se belin si ajo e bën vetëm me pra.

Lori Hoxha këto ditë ka nisur pushimet në Itali, ku po shoqërohet nga nëna e saj, Vjollca.

Dyshja po kalojnë momente të bukura bashkë, ndërsa Lori nuk i ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Mëngjesin e sotëm, ajo e nisi me një fotografi, në të cilën u shfaq në ballkonin e hotelit ku po qëndronte.

“Parajsa ime është në Itali dhe përfshin shumë kafe”, ka shkruar ajo.

Në mesin e shumë komenteve, një ndjekës e akuzoi atë që e kishte holluar “Vetem po pate lek e ben belin si ty, ose po pate llogari ne Photoshop”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat