Bim Bimma dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Still e dua” - Bota Sot
Bim Bimma dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Still e dua”

Mediale Vip

Bim Bimma dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Still e dua”

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:35
Bim Bimma dhe Lyrical Son

Bim Bimma dhe Lyrical Son sapo publikuan këngën e re.

Bim Bimma dhe Lyrical Son kanë bashkuar forcën për këngën e re me titull “Still e dua”,

Dy reperët, këtë projekt e kanë lansuar vetëm në versionin audio, për mix/masterin e së cilës u kujdes Faton Dolaku.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat