Xhensila dhe Besi të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit - Bota Sot
Xhensila dhe Besi të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit

Mediale Vip

Xhensila dhe Besi të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:46
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po shijojnë pushimet bashkë.

Bes Kallaku ka publikuar një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi në pushime.

Aktori u shfaq i lumtur në përqafim të këngëtares, që të dy kanë lënë pas angazhimet në punë për t’u relaksuar në bregdet.

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat