Bebe Rexha kur ishte 20 vjeç, me flok të zezë kaq ndryshe dukej ajo - Bota Sot
Bebe Rexha kur ishte 20 vjeç, me flok të zezë kaq ndryshe dukej ajo

Mediale Vip

Bebe Rexha kur ishte 20 vjeç, me flok të zezë kaq ndryshe dukej ajo

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 17:46
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është mjaft e famshme në arenën ndërkombëtare.

Ajo përpos hiteve që sjellë e që pritet mjaft mirë nga publiku, ajo përflitet shumë edhe për jetën e  saj private, format trupore apo paraqitjet e saj publike. 

Bebe ka paralajmëruar se së shpejti feston ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ka kujtuar edhe kohën kur ishte 20 dhe 21 vjeçare.

Me flok të zezë dhe me një dukje më ndryshe, Bebe ka ngjallur debat tek fansat për dukejn e atëhershme dhe të tanishme. 

Gjithsesi ajo mbetet një këngëtare shumë e dashur për publikun dhe ka fansa gjithandej nëpër botë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat