Kaq bukur duket Tayna, merr vëmendjen me paraqitjen e fundit - Bota Sot
Kaq bukur duket Tayna, merr vëmendjen me paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Kaq bukur duket Tayna, merr vëmendjen me paraqitjen e fundit

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 18:20
Tayna

Tayna është një nga këngëtaret më aktive të momentit, qoftë me publikimin e këngëve të reja poashtu edhe me koncertet nëpër vende të ndryshme.

Ajo në shumë raste qëndron në fokus të mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saja publike. 

E së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka tërhequr vëmendjen e fansave me një fotografi të publikuar. 

Me make-up dhe me një veshje mjaft provokuese ajo është paraqitur para më shumë se 1 milion fansave të saj në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat