Armend Rexhepagiqi ndryshon krejtësisht pamje, kështu duket me flokët e prera - Bota Sot
Armend Rexhepagiqi ndryshon krejtësisht pamje, kështu duket me flokët e prera

Mediale Vip

Armend Rexhepagiqi ndryshon krejtësisht pamje, kështu duket me flokët e prera

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 22:17
Armend Rexhepagiqi

Këngëtari shumë i pëlqyer, Armend Rexhepagiqi, për dekada ka ruajtur stilin e tij unik.

I tërhequr për disa kohë nga skena, adhuruesit e Rexhepagiqit e kanë kërkuar rikthimin e tij vazhdimisht.

E, së fundmi, një fotografi e publikuar e këngëtarit, befason.

Armend Rexhepagiqi tashmë ka shkurtuar flokët dhe duket shumë ndryshe nga sic jeni mësuar të shihni.

Ndryshe, pas shumë kohësh, është këngëtarja Tuna që e solli Rexhepagiqin serish në skenë me një këngë remix në albumin e saj të fundit. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat