Fero po kalon një natë romantike me të dashurën

Mediale Vip

Fero po kalon një natë romantike me të dashurën

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 22:36
Fero dhe Arbenita

Pas përfundimit të kontratës me OnRecords, reperi po kalon kohën e lirë me të dashurën.

Fero dhe Arbenita mund të thuhet se janë njëra nga çiftet më të përfolura në mediat rozë kjo për shkak se dyshja janë tejet aktiv në rrjete sociale dhe jeta e tyre private zgjon interes të madh tek publiku.

Reperi nga Gjilani sapo publikoi një video në Instastory ku shihet duke kaluar një natë romantike me të dashurën e tij teksa udhëtojnë me veturë, madje ai i dhuron edhe disa puthje modeles.

Kujtojmë se ditë më parë Fero kishte përfunduar kontratën e tij me grupin ‘OnRecords’ dhe tani e tutje do punoj si një artist i pavarur.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat