Elita Rudi publikon një video shumë të ‘ëmbël’ me të birin - Bota Sot
Elita Rudi publikon një video shumë të ‘ëmbël’ me të birin

Mediale Vip

Elita Rudi publikon një video shumë të ‘ëmbël’ me të birin

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 23:10
Elita Rudi

Elita Rudi po kalon një vikend fantastik me djalin e saj.

Elita Rudi është duke shijuar në maksimum ‘rolin’ e nënës, ajo po kalon një masdite fantastike me birin e saj Zërin ku po i mëson hapat e parë në vallëzim.

Moderatorja ka publikuar një video shumë të ‘ëmbël’ në Instagram ku mund ta shohim duke vallëzuar me Zërin në oborrin e shtëpisë. Rikujtojmë se Elita është shumë e fiksuar pas vallëzimit.

Prej nga momenti i lindjes Zëri ka qenë shumë i pranishëm në titujt rozë kjo për shkak vëmendjes mediatike që Elita dhe bashkëshorti i saj Gjiko gëzojnë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat