Trejsi ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh - Bota Sot
Trejsi ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh

Mediale Vip

Trejsi ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 23:22
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini jo më kot është zgjedhur ‘Miss Shqipëria’.

Trejsi edhe një herë tjetër ka bërë ndjekësit për vete me imazhin që ka publikuar në Instagram.

‘Miss Shqipëria’ edhe këtë herë përdorin ‘armën’ e saj më të fortë për të joshur ndjekësit, me bikini të verdha një copëshe e hapur në pjesën e gjoksit modelja ‘dridhi’ rrjetin.

Ajo si mbishkrim la një pjesë të këngës së Ariana Grande ‘7 Rings’, “E pash atë, e pëlqeva, e desha dhe e morra” shkroi Trejsi si mbishkrim. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I see it, I like it , I want it , I got it💎 Photographer: @klevinhalili ❤️

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat