Dua Lipa lë të dashurin, shijon pushimin me shoqe - Bota Sot
Dua Lipa lë të dashurin, shijon pushimin me shoqe

Mediale Vip

Dua Lipa lë të dashurin, shijon pushimin me shoqe

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 00:08
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, asnjëherë nuk e lë pa e treguar se sa shumë kënaqet në pushime. E kësaj radhe, ajo siç duket ka vendosur që të kalojë pushime me shoqet e saja.

Përmes disa fotografive të postuara në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, ka treguar se është duke shijuar plazhin e shoqëruar nga shoqet e saja më të mira.

Dua, e veshur në bikine të bardha, ka treguar se format e saja trupore nuk i anashkalon dhe kujdeset për të. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...