Arbana dhe Xhemi me pushime bashkë, destinacioni i tyre qenka teper i vecante! - Bota Sot
Arbana dhe Xhemi me pushime bashkë, destinacioni i tyre qenka teper i vecante!

Mediale Vip

Arbana dhe Xhemi me pushime bashkë, destinacioni i tyre qenka teper i vecante!

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 07:59
Arbana dhe Xhemi

Jane dy moderatore mjaft të njohura, por edhe mikesha “për kokë“. Ndaj nuk është cudi që Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë zgjedhur të bëjnë një palë pushime bashkë.

Destinacioni I përzgjedhur megjithatë nuk është ndonjë vend I bukur bregdetar, sic mund të mendohej duke qenë se jemi në sezonin veror. Prezantueset kanë udhëtuar drejt Holandës.

Vendi që I ka joshur është Giethoorn, qetësia e të cilit duket I ka kënaqur pa masë. “ Ky vend ka qenë në listën tonë për shumë kohë“, ka shkruar Arbana, ndërsa në fotot e postuara prej saj shihen shtëpi të bukura karakteristike, gjelbërimi I madh, kanalat ujore; një vend ku sic shkruan moderatorja, nuk ka makina e bicikleta, vetëm shtëpi dhe varka!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat