Gjyste Vulaj nuk përton, para pasqyres fansat i provokon - Bota Sot
Gjyste Vulaj nuk përton, para pasqyres fansat i provokon

Mediale Vip

Gjyste Vulaj nuk përton, para pasqyres fansat i provokon

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:37
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare, kjo për shkak se ajo është aktive me muzikë prej shumë vitesh, shkruan Indeksonline.

Prej vitit 2000 kur ajo kishte publikuar albumin e parë nuk u ndal duke vazhduar me publikimin e këngëve edhe ditëve të sotme. 

Duke qenë se këngëtarja tani ka mbushur 42 vite, ajo vazhdon të përflitet për format e mira trupore, dhe paraqitjet e saj publike ende ‘ngacmojnë’ fansat.

Së fundmi ajo ka publikuar pamje nga dukja e saj, përballë pasqyrës ajo ka provokuar me format e saj trupore që gjithnjë janë pëlqyer nga fansat. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat