Futbollisti i njohur kapet ‘mat’ me një brune, dalin pamjet

Mediale Vip

Futbollisti i njohur kapet ‘mat’ me një brune, dalin pamjet

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 15:22
Wayne Rooney

Futbollisti i njohur është kapur duke e ‘tradhtuar’ gruan.

Futbollisti i njohur, Wayne Rooney, është kapur ‘mat’ nga paparacët me një tjetër grua në krahë.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se pas 7 orësh festë Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha kjo erdhi disa ditë pas humbjes 1-0 në qytetin kanadez, Vancouver ku po festonin.

Ai ka dalë me shokët dhe shihet duke pirë, në ndërkohë paparacët e kanë kapur në disa momente ku u shfaq tejet i afërt me këtë brune.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat