Travis Scott vjen me një dokumentar në ‘Netflix’

Mediale Vip

Travis Scott vjen me një dokumentar në ‘Netflix’

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 17:48
Travis Scott

Travis Scott është duke bashkëpunuar me ‘Netflix’ për një dokumentar.

Travis Scott i është futur edhe filmo grafisë, reperi nga Houston ka njoftuar se më 28 gusht të këtij viti në platformën e ‘Netflix’ do publikojë dokumentarin e tij.

Artisti ka vendosur tia vë titullin dokumentarit ‘Look mom I can fly’ dhe në ‘trailerin’ e publikuar shohim skena nga fëmijëria e tij deri tek turneu i fundit ‘Astroworld’.

Travis është shumë i përfolur në media edhe për shkak lidhjes që ka me Kylie Jenner me të cilën ka edhe një vajzë Stormin.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat