Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Mediale Vip

Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 18:19
Rona Nishliu

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja e shumë talentuar, Rona Nishliu sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq të cilët kanë zgjedhur fjalë të ëmbla për ta uruar.

Rona, sot mbushi 33 vjetorin e lindjes, vite këto me plot suksese dhe e rrethuar me njerëz të dashur. Kujtojmë se zëri i saj i mahnitshëm ka rrëmbyer shumë zemra por ajo ka kohë që nuk ka sjellur diçka të re për publikun

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat