Dwayne Johnson flet për herë të parë pas dasmës: Ishte mrekulli

Mediale Vip

Dwayne Johnson flet për herë të parë pas dasmës: Ishte mrekulli

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 18:44
Dwayne Johnson

Aktori i njohur, Dwayne Johnson, është martuar javën e kaluar me këngëtaren Lauren Hashian.

Aktori për herë të parë ka folur para mediave për dasmën, ai për Access ka thënë se ishte një ndjenjë e mirë për të kjo martesë

“Ishte ceremoni e bukur dhe kjo ishte fenomenale”.

“Ne ishim larg vëmendjes. E mbajtëm private martesën e cila ishte zgjidhja më perfekte”, tha Johnson.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat