Ushtarët francez s’mund t’i mbajnë sytë larg Melania Trumpit

Mediale Vip

Ushtarët francez s’mund t’i mbajnë sytë larg Melania Trumpit

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 21:18
Melania Trump

Melania Trump kishte shoqëruar Donald Trumpin në samitin ‘G7’ në Francë.

Dy ushtarë francezë nuk mund të mbanin sytë larg Melania Trump kur ajo mbërriti bashkë me presidentin amerikan për të marrë pjesë në samitin ‘G7’ që mbahet në Francë..

Zonja e parë dukej përsëri mahnitëse, me fustanin e ‘Calvin Klein’ prej 650 dollarësh dhe mbi taket ‘Louboutin’ ish modelja arriti të ‘rrëmbej’ vëmendjen e dy ushtarëve.

Një fotograf kapi momentin kur dy ushtarë pavarësisht se kishin drejtuar armët nga qielli, sytë i kishin kthyer nga zonja e parë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat