Çfarë po ndodh me Bieber, fytyra e tij plotësisht e panjohur - Bota Sot
Çfarë po ndodh me Bieber, fytyra e tij plotësisht e panjohur

Mediale Vip

Çfarë po ndodh me Bieber, fytyra e tij plotësisht e panjohur

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 00:04
Justin Bieber

Së fundmi, ai u kap nga paparacët në Beverly Hills. Përkatësisht, Justin është fotografuar në një moment të vështirë, ndërsa ai po bënte punë në lidhje me markën e tij të veshjeve, dhe të gjithëve u ra në sy problemi i tij me lëkurën.   

Fotografia tregon se këngëtari ka problem serioz të lëkurës, pasi fytyra e tij, dhe pjesa më e madhe e ballit, ka puçrra, që raportohet se është rezultat i stresit të madh që ka përjetuar kohët e fundit.

Fotografitë janë përhapur në rrjetet sociale dhe të gjithë janë të habitur  me pamjen e Justin, transmeton KosovaPress.

Sidoqoftë, fansat e tij e mbështesin, pasi ai më parë postoi foto të puçrrave në profilin e tij në Instagram, duke injoruar komentet negative.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...