Flokët e Jennifer Lopez do t`ju bindin që “t`i fusni gërshërët“ flokëve tuaj! - Bota Sot
Flokët e Jennifer Lopez do t`ju bindin që “t`i fusni gërshërët“ flokëve tuaj!

Mediale Vip

Flokët e Jennifer Lopez do t`ju bindin që “t`i fusni gërshërët“ flokëve tuaj!

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 18:42
Jennifer Lopez

Nëse jeni gati për një ndryshim të pamjes këtë vjeshtë, duhet ta nisni nga flokët, dhe prerja e re e Jennifer Lopez do t`ju bindë përfundimisht të konsideroni një flokë më të shkurtër.

JLO na tregoi këtë fundjavë një foto të saj me flokun e shkurtuar deri mbi supe. Modeli i ri i ka dhënë një pamje më rinore aktores, që duket shumë e kënaqur me të.

E si për të treguar që ai është dhe lehtësisht i menaxhueshëm, si për krehje të thjeshtë ashtu dhe më të sofistikuar me onde për mbrëmje, ajo nxori dhe një foto në Instagram ku e ilustronte qartazi faktin që duket shumë bukur, ndërsa e kishte rifreskuar look-un edhe me disa fije të reja në ngjyrë të çelët.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...