Lumi B ndan një imazh të ëmbël me bashkëshorten, kujton se sa me fat që është

Mediale Vip

Lumi B ndan një imazh të ëmbël me bashkëshorten, kujton se sa me fat që është

Më: 1 shtator 2019 Në ora: 22:24
Lumi B dhe bashkëshortja e tij

Lumi B dhe Miranda duken për mrekulli në foton e fundit.

Lumi B dhe bashkëshortja e tij Miranda janë një prej çifteve më simpatike, këngëtari me një imazh të publikuar kujtoi se sa me fat është që ka një grua si Miranda.

Në postimin e bërë në Instagram shohim çiftin me një veshje solemne dhe anëtari i ‘Kaos’ i bashkëngjiti një shkrim sa sarkastik po aq edhe romantik “I trash po me nafak”.

Kujtojmë se Lumi dhe Miranda ka disa vite që janë në lidhje bashkëshortore dhe kanë edhe një djalë, Blinin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I trash po me nafak 🤣

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat