Aksidentohet komediani i njohur - Bota Sot
Aksidentohet komediani i njohur

Mediale Vip

Aksidentohet komediani i njohur

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 06:31
Kevin Hart

Kevin Hart ditën e diele është shtruar në spital për shkak të rrokullisjes me makinë në qytetin e Calabasas njoftojnë burimet e TMZ, transmeton lajmi.net.

Përplasja ka ndodhur rreth orës 12:45 të mëngjesit, pranë autostradës Mulholland dhe Rrugës së Ftohtë të Kanionit. Hart ishte një nga dy pasagjerët në makinë kur shoferi humbi kontrollin.

Për fat të mirë aksidenti nuk ka marrë jetën e asnjërit nga pasagjerët, por komediani ka lëndime të mëdha trupore. Policia janë ende në hetime të çështjes por në deklaratë ata thanë se aksidenti nuk ka të bëj me drogën apo alkoolin. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat