Ana Kabashi po vjen me këngë të re - Bota Sot
Ana Kabashi po vjen me këngë të re

Mediale Vip

Ana Kabashi po vjen me këngë të re

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 23:21
Ana Kabashi

Ana Kabashi ishte një ndër këngëtaret më aktive gjatë sezonës së verës me koncerte dhe këngë të reja.

Këngëtarja shqiptare duket se së shpejti do të vjen me një këngë të re para fansave dhe publikut të gjerë.

Zeshkania tërthorazi ka treguar se është duke punuar në një video projekt të ri muzikor, i cili pritet të jetë mjaft ritmik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fjala jem rond te ti peshon 💃🏼 #newsingle si gjithmone floket e mia @nagipi_hair ❤️

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

“Fjala jem rëndë te ti peshon. Single im i ri”, ka shkruar ndër të tjerash bukuroshja në llogarinë personale në Instagram.

Theksojmë se këngëtarja së bashku me të motrën, Artën kanë sjell muajin e kaluar këngën e tyre të parë të përbashkët, “Papa”.

Ndryshe, Kabashi gjithashtu ka qenë aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...