Justin Bieber flet për famën, përdorimin e drogës dhe depresionin

Mediale Vip

Justin Bieber flet për famën, përdorimin e drogës dhe depresionin

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 06:14
Justin Bieber

Justin Bieber shkroi një mesazh emocional për t’u bërë “personi më i urryer në botë”, falë një seri vendimesh të këqija në moshën njëzetvjeçare.

Ylli, i cili ka zbuluar se menaxheri i muzikës, Scooter Brown, kur ai ishte vetëm 13-vjeçar, pranoi se e drogonte atë dhe abuzonte të dashurat e tij.

“Unë u bëra i urryer pasi nuk i respektoja gratë dhe i zemëroja. U bëra më i keq nga ajo që pritnin prej meje. Ndihesha si dikush që nuk do të ndryshonte kurrë”, shkroi ai.

Ylli kanadez, i cili është përpjekur sinqerisht të ruajë shëndetin mendor, shpjegoi se si lavdërimet e vazhdueshme në vitet e adoleshencës i shtrembëruan këndvështrimin për jetën.

“Si djalë prej 13 vjetësh nga një qytet i vogël, unë u bëra aq i lavdëruar si nga e majta ashtu edhe nga e djathta. Miliona po thoshin se sa më duan dhe sa domethënës jam. Ju dëgjoni për këto gjëra si një i ri dhe në të vërtetë filloni ta besoni”, thuhet ndër të tjerash në mesazhin e muzikantit.

“Gabimet janë bërë, por e vërteta është, ju e keni gjetur rrugën tuaj në një vend më të mirë,” shkroi një fans i këngëtarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat