Vajza e Rezarta Shkurtës nis ditën e parë të kopshtit, ja kush e shoqëron atë - Bota Sot
Vajza e Rezarta Shkurtës nis ditën e parë të kopshtit, ja kush e shoqëron atë

Mediale Vip

Vajza e Rezarta Shkurtës nis ditën e parë të kopshtit, ja kush e shoqëron atë

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 12:07
Rezarta Shkurta me vajzën

Rezarta Shkurta gjithmonë është treguar shumë e fshehtë në lidhje me jetën e saj private dhe është munduar të mos zbulojë shumë në rrjete sociale, megjithatë kohët e fundit ajo ka ndarë disa nga eksperiencat më të bukura të vogëlushes Hera. Mesa duket sot ka qenë disa e saj e parë e kopshtit dhe ajo ka qenë shumë e emocionuar, saqë ka dashur vetëm të bëjë foto duke ekspozuar pamjen e saj për këtë ditë të rëndësishme. Kjo duket qartë në videon e publikuar nga Rezarta në “Instastory”, ndërsa pas kësaj ajo ka zbuluar se shoqëruesi i Herës në këtë ditë të rëndësishme për të ka qenë babai. Si vogëlushja edhe Ermali duken shumë të lumtur duke u argëtuar me njëri-tjetrin në foton e publikuar. Kujtojmë se pak ditë më parë Rezarta u komentua për një shtatzëni të mundshme, por ajo i mohoi lajmet publikisht me anë të një fotoje në “Instagram”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...