Adelina Tahiri e dhënë pas brendeve të njohura, këto janë blerjet e reja - Bota Sot
Adelina Tahiri e dhënë pas brendeve të njohura, këto janë blerjet e reja

Mediale Vip

Adelina Tahiri e dhënë pas brendeve të njohura, këto janë blerjet e reja

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 13:59
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregoi blerjet e reja.

Këngëtarja ka publikuar disa video, në të cilat shfaq dy çanta të brendit “Chanel” si dhe një palë atlete “Balenciaga”.

Ajo njihet për blerje të tilla që bën vazhdimisht, e në të cilat padyshim se shpenzon shumë.

Për ndryshe, “Përgjithmonë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat