Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare

Mediale Vip

Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 13:45
Adrola Dushi dhe Kristina Baki

Adrola Dushi e cila ishte Miss Shqipëria në vitin 2012 është mike me Kristina Bakin e cila e ka marrë të njëjtin titull një vit më vonë, pra në 2013-ën.

Ato i shohim shpesh bashkë teksa pozojnë krah njëra-tjetrës, e të dyja janë shumë të dashura për publikun.

Së fundmi ishte Adrola ajo e cila e ka ndarë në Instagram një foto me Kristinën dhe të dyja shihen të mbuluara me flamurin kombëtar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Made in Albania 🇦🇱 @kristinabaki

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

“Prodhim shqiptar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat