Albërija dhe Emina, këngë dhe çifteli në mes të New York-ut

Mediale Vip

Albërija dhe Emina, këngë dhe çifteli në mes të New York-ut

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 07:45
Albërije Hadërgjonaj

Prej kohësh, modelja e njohur Emina Çunmulaj jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj.

Ajo ndan vazhdimisht momente të përditshmërisë me ndjekësit në Instagram.

Së fundmi ajo është takuar me këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila gjithashtu jeton në SHBA.

Emina dhe Albërija kanë qëndruar në një kafe shqiptare në mes të Neë York-ut, ku përveç shoqërisë së njëra-tjetrës, kanë shijuar edhe muzikë nën tingujt e çiftelisë.

Të dyja edhe kanë kënduar në kafenenë ku po qendronin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat