Pas kthimit nga pushimet, Nora Istrefi në darkë me zyrtarin e AAK-së

Mediale Vip

Pas kthimit nga pushimet, Nora Istrefi në darkë me zyrtarin e AAK-së

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 22:35
Nora Istrefi

Nora Istrefi për disa ditë me radhë ka pushuar bashkë me nënën dhe vajzën.

Këngëtarja tashmë ka përfunduar pushimet dhe menjëherë ka dalë për të darkuar me miq.

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, ku shihet se në atë tavolinë ishte edhe Besnik Tahiri nga AAK-ja, i cili cakërronte gotat me këngëtaren.

Image

Bashkë me Norën ishte edhe këngëtarja Jehona Sopi, e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë.

Image

Për ndryshe, Nora Istrefi kohën e fundit ka qenë emër shumë i komentuar në shtypin rozë, për shkak të ndarjes nga Robert Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat