“Çka ka humbur Roberti”, Nora Istrefi publikon fotot seksi me bikini

Mediale Vip

“Çka ka humbur Roberti”, Nora Istrefi publikon fotot seksi me bikini

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 09:23
Nora Istrefi

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Robert Berisha, Nora Istrefi ka shkuar me pushime së bashku me vajzën, Renee.

Image

Këngëtarja e njohur ka publikuar sot fotografinë e parë në “Instagram”, pas ndarjes së bujshme, e cila mori vëmendjen e të gjithëve pak ditë më parë.

Në pozat e postuara në rrjetet sociale, Nora shfaqet me bikini, ku ekspozon format e saj trupore perfekte dhe elegante.

Image

E teksa ndjekësit e komplimentojnë për linjat e saj, ka nga ata që i qajnë hallin këngëtarit se çfarë ka humbur. “Kuku për Robertin çka ka humbur”, i shkruan një komentues.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat