Tuna guxon sërish, shikoni çfarë bën në mes të Afrikës

Mediale Vip

Tuna guxon sërish, shikoni çfarë bën në mes të Afrikës

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 11:25
Tuna

Këngëtarja Tuna po shijon disa ditë pushime në Afrikë. Ajo ka publikuar disa imazhe ku duket se ka vizituar luanët në ishullin Mauritius.

Edhe këtë herë, Tuna tregoi se nuk i dridhet qerpiku. Ajo guxoi të prekte bishtin e luanit vetëm se thuhet që të sjell fat.

Madje, Tuna iu afrua kafshëve dhe pozoi duke buzëqeshur pranë tyre. Më pas e cilësoi si një eksperiencë të mrekullueshme dhe kujtim të bukur që do ti mbetet gjatë në mendje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Walking with lions at @caselamauritius , one of my best experiences so far... Zaza & Matala wish I could take u home 😝

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat