1 vit pas sherrit të bujshëm; Pajtohen Anxhelina dhe Beatrix, kushurirat lënë pas mëritë! - Bota Sot
1 vit pas sherrit të bujshëm; Pajtohen Anxhelina dhe Beatrix, kushurirat lënë pas mëritë!

Mediale Vip

1 vit pas sherrit të bujshëm; Pajtohen Anxhelina dhe Beatrix, kushurirat lënë pas mëritë!

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 12:02
Anxhelina dhe Beatrix

Thuajse 1 vit pas sherrit të bujshëm mes dy kushurirave Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix ramosaj, duket se çdo gjë i përket të shkuarës.

Vajzat e tezeve kanë gjetur gjuhën e përbashkët duke lënë pas mëritë dhe janë pajtuar sërish. Ka qenë mamaja e Beatrix-it, Antigona dhe njëkohësisht tezja e Anxhelinës ajo që ka publikuar pak orë më parë një video ku shihen duke trokitur gotat mes të tjerash edhe dy protagonistet që prej muajsh nuk flasin bashkë.

“Me zemrat e mia Anxhelina, Beatrix, Alban dhe Agnesa Hadërgjinaj…koha e familje, përgjithmonë”, shkruan ajo në videon e cila është ripostuar më pas edhe nga e bija e mbesa, si për të treguar se raportet mes tyre janë rekuperuar.

Image

Dy këngëtaret e reja ka ndjekur sërish njëra-tjetrën në Instagram, duke lënë pas mëritë dhe hatërmbetjet e së shkuarës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...