Janë ndarë?! Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen mat në një restorant në Tiranë

Mediale Vip

Janë ndarë?! Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen mat në një restorant në Tiranë

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:09
Albi Nako dhe Alba Hoxha

Por pavarësisht këtyre fjalëve, “Xing.al” ka mundur të sigurojë një foto të çiftit duke darkuar në një nga restorantet e kryeqytetit teksa janë gjithë sy e vesh tek njëri-tjetri.

Image

Të veshur sportiv, e në shoqërinë e në shoqërinë miqve të tjerë, Albi siç duket edhe nga fotot shihet shumë i fokusuar dhe dëgjon me vëmendje bisedën e Albës, duke rindëzur kështu zërat se ata mund të jenë kthyer sërish bashkë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat