Jonida Vokshi nga tribunat e ‘Fadil Vokrrit’: Mu çmend burri para dasmës - Bota Sot
Jonida Vokshi nga tribunat e ‘Fadil Vokrrit’: Mu çmend burri para dasmës

Mediale Vip

Jonida Vokshi nga tribunat e ‘Fadil Vokrrit’: Mu çmend burri para dasmës

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 17:48
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi bashkë me Besnik Krapin përjetuan emocionet e Kosovës nga tribunat e stadiumit.

Jonida Vokshi ishte bashkë me të dashurin e saj Besnik Krapin në Kosovë për të përjetuar nga afër emocionet emocionet e lojës Kosovë-Çeki në ‘Tempullin’, ‘Fadil Vokrri’.

Ajo gjatë ndeshjes ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet me një kapelë të Kosovës dhe ka shkruar “Mu çmend burri para dasmës’.

Image

Aktorja dhe producenti nga Kosova priten ë kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare me martesë gjatë këtij muaji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...