Dhurata e Krenarit për ditëlindjen e Luanës, paska qenë marramendëse! - Bota Sot
Dhurata e Krenarit për ditëlindjen e Luanës, paska qenë marramendëse!

Mediale Vip

Dhurata e Krenarit për ditëlindjen e Luanës, paska qenë marramendëse!

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 18:41
Luana Vjollca

Më shume sesa ditëlindje, festa e “çmendur“ e Luanës në Dhërmi I ngjasoi një dasme, aq shumë ishte shpenzuar në një nga klubet verore atje për këtë ditë të vecantë të moderatores. Që mbushi 28 vjec, këtë e mesuam nga shkrimi në dekorin luksoz ku shndërisnin dritat e neonit e trëndafilat, e me të cilin, Luana mimetizohej krejtësisht falë fustanin të celët plot shkëlqim dhe sensual që kishte zgjedhur të vishte për këtë rast!

Veshja e kishte ndihmuar padyshim protagonizmin e saj në festën madhështore.

I pranishëm në këtë ditë të rëndësishme të moderatores ishte biznesmeni i shumëpërfolur si i dashuri I saj prej disa vitesh, Krenar Cocaj.

Më shume sesa ditëlindje, festa e “cmendur“ e Luanës në Dhërmi I ngjasoi një dasme, aq shumë ishte shpenzuar në një nga klubet verore atje për këtë ditë të vecantë të moderatores. Që mbushi 28 vjeç, këtë e mesuam nga shkrimi në dekorin luksoz ku shndërisnin dritat e neonit e trëndafilat, e me të cilin, Luana mimetizohej krejtësisht falë fustanin të celët plot shkëlqim dhe sensual që kishte zgjedhur të vishte për këtë rast!

Veshja e kishte ndihmuar padyshim protagonizmin e saj në festën madhështore.

I pranishëm në këtë ditë të rëndësishme të moderatores ishte biznesmeni I shumëpërfolur si I dashuri I saj prej disa vitesh, Krenar Cocaj.

“Panorama Plus“ thotë se ka qenë pikërisht që ka paguar për çdo gjë, duke e shndërruar këtë natë në një “ëndërr` për Luanën, ashtu siç donte ajo.

Një goxha dhuratë, apo jo?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...