Robert Berisha po kalon vikendin me personin më të dashur - Bota Sot
Robert Berisha po kalon vikendin me personin më të dashur

Mediale Vip

Robert Berisha po kalon vikendin me personin më të dashur

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 19:42
Robert Berisha

Robert Berisha ka ndarë me publikun disa momente nga vikendi.

Robert Berisha ka qenë një nga personazhet më të komentuara javët e kaluara kjo për shkak ndarjes nga Nora Istrefi.

Edhe pse u ndanë ish-çifti janë treguar shumë tolerant dhe të mirëkuptueshëm n ë lidhje me vajzën e tyre Renee e cila deri më tani nuk po vëren mungesën e as njërit prind.

Pas pushimeve që kaloi me nënë e saj në Turqi tani Renee është duke u zbavitur me të atin në një kopsht lojërash prej nga Roberti ka publikuar edhe një fotografi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...