Tuna në pushime por mendjen e ka diku tjetër - Bota Sot
Tuna në pushime por mendjen e ka diku tjetër

Mediale Vip

Tuna në pushime por mendjen e ka diku tjetër

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 20:34
Tuna

Tuna ka disa ditë që është duke pushuar në Afrikë.

Tuna javën që shkoi e kishte kaluar duke u relaksuar në Afrikë bashkë me një mikeshë të sajë dhe në imazhet dhe videot që po publikonte dukej mjaft e lumtur.

Por duket se këngëtarja ishte vetëm fizikisht në Mauritius pasi mendjen e kishte tek i biri Tiani për të cilin ka shumë mall.

Image

Çaste më parë Tuna publikoi një imazh të ëmbël të djalit dhe në foto ia la mbishkrimin “Më mungon, beba jem” duke i bashkëngjitur edhe një ‘emoji’ të zemrës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...