Gjiko tallet me Shefqet Krasniqi në instagram - Bota Sot
Gjiko tallet me Shefqet Krasniqi në instagram

Mediale Vip

Gjiko tallet me Shefqet Krasniqi në instagram

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 10:13
Gjiko, Shefqet Krasniqi

Reperi Gjiko së bashku me bashkëshorten Elita Rudi dhe djalin e tyre kanë udhëtuar drejt Turqisë për pushime.

Ka qenë Elita Rudi ajo e cila ka publikuar disa fotografi teksa është argëtuar me delfinët në vendin ku po qëndron.

Në mesin e fotografive që ka publikuar me ta, është dhe një ku shihet duke u puthur me delfinin, por është komenti i Gjikos ai i cili ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Image

“E nxona grun tu u puth me delfin tregom cka me bo”, është pyetja e Gjikos drejtuar hoxhë Shefqet Krasniqit të cilin dhe e ka etiketuar, e ku reagimet nga ndjekësit padyshim që kanë qenë negative për këtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat